icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria montażowe do pokryć

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gwoździe do pokryć dachowych Onduline 100 szt. zielone

Gwoździe do pokryć dachowych Onduline 100 szt. zielone

37,98
/ opak.
0,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Gwoździe z plastikowymi osłonkami pozwalają na montaż płyt bitumicznych na dachu oraz ich estetyczne wykończenie. Produkt wykonano ze stali ocynkowanej, która zapewnia dużą odporność na korozję. Nakładka wykonana z PVC stanowi doskonałą izolację, pozwalają na ukrycie łebków gwoździ, zapewniając ich zabezpieczenie przed działaniem wilgoci.

  Cechy i zalety

  Gwoździe z nakładkami możesz wykorzystać podczas montażu płyt bitumicznych na dachu. Oprócz funkcji instalacyjnej, akcesoria instalacyjne stanowią estetyczne wykończenie powstałej konstrukcji. Gwoździe zostały wykonane ze stali ocynkowanej, w związku z czym posiadają powłokę zabezpieczoną przed korozją. Produkt jest dodatkowo chroniony przed działaniem opadów atmosferycznych za pomocą nakładki wykonanej z PVC. Osłonka jest odporna na duże nasłonecznienie, dzięki czemu nie odbarwia się z biegiem czasu. Produkt jest długi, dzięki czemu umożliwi Ci solidne zamocowanie i prawidłowy montaż płyty do podłoża. Uzyskane w ten sposób pokrycie dachowe będzie szczelne i stabilne – co może przełożyć się na trwałość całej konstrukcji.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaopak.
   PowłokaOcynkowany
   MateriałŻeliwo i skóra
   Kod produktu3467670000612