Zobacz więcej Specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Gwoździe specjalistyczne

Strzałka w prawo

Specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gwoździe hartowane ramiarskie 1 x 32 mm 40 g

Gwoździe hartowane ramiarskie 1 x 32 mm 40 g

4,58
/ opak.
114,50
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podczas prac mających na celu odświeżenie wyglądu we wnętrzach mieszkania lub Twojego domu, zastosujesz gwoździe hartowane. Produkt z powodzeniem pomoże Ci zamocować nową tapicerkę zarówno w kanapach jak i krzesłach. Elementy zostały wykonane ze stali hartowanej, która wyróżnia się znaczącą wytrzymałością, dzięki temu gwoździe zachowają doskonały stan przez lata.

   Cechy i zalety

    Odświeżanie wyglądu pomieszczeń w Twoim mieszkaniu, będzie znacznie prostsze, jeżeli użyjesz gwoździe. Elementy przede wszystkim sprawdzają się doskonale podczas wymiany tapicerki w meblach, które posiadasz w swoim salonie lub sypialni. Produkt został wykonany z użyciem stali hartowanej, charakteryzującej się doskonałą wytrzymałością. Dzięki temu gwoździe zachowają kształt nadany przez producenta, pomimo upływu lat i zapewnią doskonałe mocowanie nowej tapicerki na Twoich meblach. Odpowiednio naostrzony trzpień produktu z łatwością wbijesz w powierzchnię, dzięki czemu sprawnie wykonasz swoją pracę. Mocowanie elementów wykonasz, używając młotek. W zaprezentowanej ofercie są również dostępne gwoździe przeznaczone do montaży listew podłogowych.

    • Wykonane z dobrej jakości stali
    • Niewidoczne po wbiciu
    • Ostry szpic ułatwia wbijanie

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu40
    Długość produktu32mm
    Średnica produktu1mm
    MateriałStal hartowana
    Kod produktu4001221000820