Zobacz więcej Gwoździe ozdobne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Gwoździe specjalistyczne

Strzałka w prawo

Gwoździe ozdobne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gwoździe tapicerskie 10 mm niklowane 40 szt.

Gwoździe tapicerskie 10 mm niklowane 40 szt.

7,98
/ opak.
199,50
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Duże gwoździe tapicerskie nie tylko idealnie przytrzymują tkaniny, ale i atrakcyjnie się prezentują. Ze względu na łatwy montaż, który bez trudu przeprowadzisz samodzielnie, nadają się do wykorzystania w domach prywatnych oraz w zakładach tapicerskich. Użycie produktu jest dobrym pomysłem na szybkie odnowienie foteli, kanap lub łóżek sypialnianych.

   Cechy i zalety

    Wytrzymała i trwała stal niklowana, której użyto do produkcji mebli, bardzo dobrze przytrzymuje materiały wykorzystane do obicia mebli. Dzięki temu fotele i kanapy po renowacji mogą być z powodzeniem przeznaczone do codziennej, intensywnej eksploatacji. Takie rozwiązanie sprawia, że nadasz nowy charakter nie tylko meblom, ale i całemu wnętrzu. Zaokrąglona końcówka gwoździ komponuje się z materiałem, dzięki czemu wygląda jak jego część – produkt dokładnie wbijesz w powierzchnię, na której pozostanie tylko ozdobny fragment. Niklowane gwoździe dobrze znoszą obecność pary wodnej, dlatego możesz ich użyć do odświeżenia elementów wyposażenia kuchni oraz łazienki. Sprawdzą się też na zewnątrz, gdzie możliwy jest kontakt z wodą poprzez opady – użyjesz ich do obicia krzeseł ogrodowych.

    • Pokryte wysokiej jakości powłoką galwaniczną
    • Duża odporność na wyłamywanie grotu
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu40
    Średnica produktu10mm
    MateriałStal
    Powierzchnia platerowanaNiklowany
    Kod produktu4001221744502