icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Haczyk do upinania biały

Haczyk do upinania biały

6,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Haczyk do upinania to jeden z akcesoriów montażu karnisza w Twoich wnętrzach. Jego zadaniem jest podtrzymać i upiąć zarówno firany, zasłony czy kotary w wybranym przez Ciebie ułożeniu. Montujesz go za pomocą wkrętu do ściany, na tej samej wysokości, co sam karnisz. Przydaje się zwłaszcza w przypadku, gdy zdecydujesz się na montaż długiego drążka.

   Cechy i zalety

    Haczyk do upinania to detal, który wspomaga właściwe ułożenie firan i zasłon w Twoim domu. Zamontowany w ścianie zazwyczaj znajduje się w połowie długości drążka. Bywa montowany również po bokach, wtedy pomaga przy dekoracji z zasłon. Kolor prezentowanego egzemplarza to biel. Wygięty łukowato posiada niewielką ozdobę w postaci kulki na końcu. Brak dodatkowych ozdób powoduje, że świetnie się sprawdzi we wnętrzach minimalistycznych, nowoczesnych lub rustykalnych. Pomoże Ci stworzyć niepowtarzalną kompozycję z użyciem tkanin. Jego montaż wymaga jedynie wkręcenia do ściany przy pomocy wkrętów i wiertarki. Warto zadbać, aby kolorystycznie nie odbiegał od zakończenia karnisza oraz drążków, które stanowią całość kompozycji. W zestawie dostępny jest jeden egzemplarz. Produkt wykonano z metalu, stali i aluminium.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu19mm
     W zestawiehaki
     KolorBiały
     MateriałAluminium i stal
     PowłokaPowlekany proszkowo
     StylNowoczesny
     Kod produktu5902052031290