Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Haczyk niklowany 60/4

Haczyk niklowany 60/4

2,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Haczyk to uniwersalny element montażowy przeznaczony do stosowania na szafkach oraz drzwiach. Produkt jest twardy, ponieważ wykonano go ze stali, dlatego pomimo długotrwałego eksploatowania nie ulega odkształceniom. Dzięki wysokiej odporności na korodowanie sprawdzi się w pomieszczeniach o dużym zawilgoceniu, na przykład w łazience i kuchni.

   Cechy i zalety

    Haczyk umożliwi Ci solidne połączenie pary meblowych drzwiczek, zabezpieczając je przed samoistnym rozsuwaniem. Produkt składa się z dwóch elementów, które z łatwością przykręcisz do wybranego podłoża. Specjalny otwór pozwala na szybkie zaczepianie oraz odblokowywanie elementu. Produkt stosowany jest również do zamykania drzwi, na przykład w łazienkach oraz toaletach publicznego użytku. Aby produkt posłużył Ci na długo, do jego produkcji użyto stali, która skutecznie chroni jego powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto haczyk pokryto warstwą niklu, która nadaje mu wysokich właściwości antykorozyjnych, dlatego sprawdza się w pomieszczeniach narażonych na duże zawilgocenie. W naszej ofercie znajdziesz produkt również w innych rozmiarach.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    KolorNikiel
    Kod produktu5906711242379