Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Haczyk niklowany 80/4

Haczyk niklowany 80/4

3,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Haczyk to uniwersalne zabezpieczenie szafek oraz drzwi. Produkt posiada wysoką wytrzymałość, ponieważ został wykonany ze stali pokrytej dodatkowo warstwą niklu. Dzięki odporności na korodowanie możesz go zastosować jako zamek drzwi w pomieszczeniach o dużym zawilgoceniu – na przykład łazienek oraz pomieszczeń gospodarczych.

   Cechy i zalety

    Haczyk posłuży Ci jako element montażowy szafek, zabezpieczając ich drzwiczki przed rozsuwaniem. Produkt znajdzie swoje zastosowanie również w łazienkach oraz pomieszczeniach gospodarczych jako prosty w użyciu przedmiot do zamknięcia drzwi. Haczyk posiada w zestawie specjalne wkręty, dzięki którym precyzyjnie przymocujesz go do wybranych powierzchni. Do jego produkcji użyto stali – wysokiej jakości materiału, co wpływa na wytrzymałość haczyka. Ponadto dzięki ochronnej warstwie niklu produkt jest odporny na korodowanie. Haczyk w kolorze srebrnym będzie stanowił estetyczne wykończenie Twoich domowych elementów użytkowych. W zależności od Twoich potrzeb w naszym asortymencie produkty tego typu znajdziesz również w innych rozmiarach.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    KolorNikiel
    Kod produktu5906711242386