Zobacz więcej Haki i haczyki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Haki i haczyki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Hak do bielizny 5,8 x 90 mm 1 szt.
Strzałka w prawo

Hak do bielizny 5,8 x 90 mm 1 szt.

3,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Haki do bielizny przydadzą się w każdym gospodarstwie domowej. Produkt pomoże Ci w wykończeniu pomieszczenia, w którym będzie suszona odzież spodnia. Może on również zostać wykorzystany do osuszenia pozostałych, lekkich elementów garderoby. Produkt został wykonany ze stali ocynkowanej, dlatego nadaje się do wykorzystania w wilgotnych pomieszczeniach oraz na zewnątrz budynków.

   Cechy i zalety

    Haki do bielizny mogą znaleźć zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Produkt można wykorzystać do montażu sznura, na którym zostanie zawieszona odzież spodnia oraz inne lekkie elementy garderoby. Hak z łatwością można zamontować na niemal każdej powierzchni murowanej, będzie solidnie osadzony również w obiektach drewnianych. Produkt z powodzeniem zamontujesz zarówno w budynkach i specjalnie do tego przygotowanej suszarni, jak i na dworze – gdzie przymocujesz go do drzewa lub drewnianej suszarki. Raz zamontowane haki, będą mogły być użytkowane przez wiele lat, dzięki czemu w domach będzie znajdowało się stałe miejsce przeznaczone do suszenia ubrań. Produkt został wykonany ze stali, która jest dodatkowo ocynkowana, co pozwoli na wykorzystywanie jej w wilgotnych pomieszczeniach oraz na powietrzu, ponieważ nie będzie ona ulegać korozji.

    • Zabezpieczony przed korozją przez ochronną warstwę cynku
    • Wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne
    • Dobrze wyprofilowany

    Specyfikacja techniczna

    KolorSrebrny
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MateriałStal
    Kod produktu3663602242802