icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Haki i haczyki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Haki i haczyki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Hak kątowy Rawplug M6 x 50 mm 1 szt.

Hak kątowy Rawplug M6 x 50 mm 1 szt.

3,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Budowlany hak kątowy jest produktem uniwersalnym o szerokim wachlarzu zastosowań. Dzięki niemu w bezpieczny i wygodny sposób zamontujesz różnego typu konstrukcje składające się z elementów wykończeniowych do podłoży metalowych. Został wykonany z trwałej stali ocynkowanej galwanicznie, co dodatkowo chroni prezentowany model przed rdzewieniem.

   Cechy i zalety

    Uniwersalny hak budowlany z gwintem posiada zakończenie kątowe proste bez ostrych krawędzi, dzięki czemu nie uszkodzi montowanych na nim części konstrukcyjnych. Doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy chcesz w wygodny sposób podwiesić wszelkiego rodzaju konstrukcje elementów wykończeniowych w podłożach metalowych. Montaż produktu nie jest skomplikowany – przymocowanie haka do konstrukcji odbywa się poprzez wkręcenie w przelotowy otwór. Oprócz tego, z powodzeniem wykorzystasz go do podnoszenia różnego rodzaju prefabrykatów przy równoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa pracy. Do jego wytworzenia użyto stali ocynkowanej galwanicznie, co chroni wyrób przed działaniem niszczącej siły korozji, zapewniając mu długą żywotność.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Typ opakowaniaszt.
     KolorSrebrny
     MateriałStal
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu5906675133300