LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Haki i haczyki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Haki i haczyki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Hak metryczny Diall zamknięty 6 x 60 mm 1 szt.

Hak metryczny Diall zamknięty 6 x 60 mm 1 szt.

5,28
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Hak metryczny jest przydatnym elementem, który znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym lub warsztacie. Produkt świetnie nadaje się do podwieszenia na ścianie szafek, półek lub regałów. Może zostać on także wykorzystany jako element stabilizujący masywne szafy. Hak został wykonany w standardzie zamkniętym, dzięki czemu dobrze utrzyma zawieszone za pomocą linki lub łańcucha przedmioty.

   Cechy i zalety

    Hak metryczny to praktyczny element, który może przydać się w każdym gospodarstwie domowym lub też w warsztacie. Produkt nadaje się do zawieszania na ścianach półek, regałów, wiszących donic albo innych elementów dekoracyjnych. Znajdzie on także zastosowanie jako dodatkowy stabilizator masywnych szaf lub innych mebli, solidnie przytwierdzając je do ściany. Produkt został wykonany w standardzie zamkniętym, dzięki czemu można do niego w łatwy sposób dopasować haki, łańcuchy lub sznurki, które będą utrzymywać zawieszony przedmiot. Został on wykonany ze stali ocynkowanej galwanicznie, która jest odporna na powstawanie korozji, co pozwoli na wykorzystanie go zarówno w domowych i wilgotnych pomieszczeniach, jak i na dworze.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     KolorSrebrny
     MateriałStal
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu5906675174105