icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Haki i haczyki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Haki i haczyki

Strzałka w prawo

Hak metryczny Rawlplug zamknięty 5 x 30 mm 1 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Hak metryczny Rawlplug zamknięty 5 x 30 mm 1 szt.
4,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Hak metryczny jest pomocnym elementem wykorzystywanym podczas prac wykończeniowych. Możesz go użyć do podwieszania na ścianie szafek, półek, donic wiszących lub elementów dekoracyjnych. Produkt został wykonany ze stali ocynkowanej galwanicznie, dzięki czemu nie ulega korozji i można go stosować zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków.

  Cechy i zalety

  Hak metryczny jest przydatnym elementem wykorzystywanym podczas prac wykończeniowych wnętrz. Przyda się on w każdym gospodarstwie domowym lub warsztacie. Produkt może zostać zastosowany do podwieszenia na nim różnych elementów. Dobrze sprawdzi się do zawieszenia na nim półek, szafek, wiszących doniczek lub innych elementów dekoracyjnych. Produkt jest wykonany ze stali ocynkowanej galwanicznie, dzięki czemu można go stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Hak został wykonany w standardzie zamkniętym, co pozwoli w łatwy sposób przymocować do niego zawieszane przedmioty, za pomocą linek lub łańcuchów. W naszym asortymencie znajduje się wiele rodzajów haków metrycznych - różniących się kształtem i rozmiarem, dzięki czemu szybko będzie można dobrać odpowiedni egzemplarz.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu1
   Typ opakowaniaszt.
   KolorSrebrny
   MateriałStal
   PowłokaOcynkowany
   Kod produktu5906675174020