icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Hak rynnowy PCV Marley średnica 12,5 cm brązowy

Hak rynnowy PCV Marley średnica 12,5 cm brązowy

12,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Hak rynnowy to element, dzięki któremu stworzysz system odwadniania dachu. Zapewnia on solidne wsparcie dla rynien i wytworzenie skosu usprawniającego przepływ wody. Produkt wyprodukowano z PCV, które odporne jest na warunki panujące na zewnątrz budynku. Kolor brązowy haka jest standardowym kolorem w tej gamie produktów, dzięki czemu z łatwością dobierzesz do niego pozostałe elementy. Na naszej stronie znajdują się także inne produkty z tej serii.

   Cechy i zalety

    Hak rynnowy jest częścią współtworzącą sprawny system odprowadzający wodę z dachu budynku. Umieszcza się go, aby podtrzymywał rynny, dzięki czemu konstrukcja z nich stworzona jest stabilniejsza. Produkt zapobiega również zniszczeniom elewacji domu, które mogłyby nastąpić w wyniku zerwania się rynny. Hak został wykonany z odpornego na działanie wody tworzywa PCV. Dzięki temu może on zachowywać swoje pierwotne właściwości przez wiele lat. Brązowy kolor haka pasuje zarówno do jasnego, jak i ciemnego wykończenia budynku. Możesz ponadto łatwo dobrać do niego inne elementy, które są dostępne w tym kolorze. Montaż produktu jest prosty i nie wymaga użycia skomplikowanych narzędzi. Zakładając hak rynnowy, możesz delikatnie przechylić rynnę ku dołowi, dzięki czemu woda spływa z niej szybciej. W naszym asortymencie znajdziesz także inne przydatne produkty tej kategorii.

    • Najwyższa estetyka
    • Trwałość koloru
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu125mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu4002644076157