Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Hak rynnowy prosty Ocean 100 mm brązowy

Hak rynnowy prosty Ocean 100 mm brązowy

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Hak znajdzie zastosowanie w systemie rynnowym. Z jego pomocą odpowiednio zamocujesz rynny i usprawnisz działanie konstrukcji. Dzięki temu z powodzeniem odprowadzisz ciecz do otworów kanalizacyjnych i zabezpieczysz elewację przed uszkodzeniem, zabrudzeniem i odpryskami. Dzięki temu Twój dom zachowa estetyczny wygląd w każdych warunkach pogodowych.

   Cechy i zalety

    Hak umożliwia odpowiednie łączenie części systemu rynnowego. Element z powodzeniem wykorzystasz do zamocowania rynien z pozostałymi częściami konstrukcji. Instalacja znajdzie zastosowanie w każdym budynku, ponieważ zabezpiecza odpowiednio fasadę przed odpryskami i plamami. Dzięki temu elewacja zachowa estetyczny i świeży wygląd. Hak charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, ponieważ do jego produkcji wykorzystano trwały metal. Dzięki temu element zapewni całej konstrukcji właściwą trwałość . Produkt nie będzie pękać i niszczeć, co przełoży się na jego dłuższą żywotność. W ofercie producenta znajdziesz także uchwyty, rury spustowe i złączki z tej samej kolekcji i w tym samym kolorze. To pozwoli Ci sprawnie skompletować wszystkie niezbędne części.

    • Łatwość montażu
    • Wysoka wytrzymałość
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuMocowania rynien
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta10 lat​
    MarkaOcean
    PrzeznaczenieSystemy rynnowe
    Kod produktu5902241614143