Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Hak rynnowy prosty Ocean 125 mm brązowy

Hak rynnowy prosty Ocean 125 mm brązowy

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Hak sprawdzi się doskonale do mocowania rynien w konstrukcji odprowadzającej deszczówkę do otworów kanalizacyjnych. Element został odpowiednio wyprofilowany, dzięki czemu z powodzeniem spełnia swą funkcję – zapewnia trwały montaż, co przekłada się na wysoką wytrzymałość całej konstrukcji. Do produkcji haka wykorzystano metal, dlatego akcesorium nie będzie niszczeć pod wpływem różnych czynników mechanicznych.

   Cechy i zalety

    Hak rynnowy prosty wykorzystasz do trwałego zamocowania rynien. Dzięki temu system chroniący Twój dom przed szkodliwym wpływem wody i innych opadów atmosferycznych będzie sprawny i trwały. Z pomocą produktu skutecznie ochronisz fasadę przed zaciekami i zabrudzeniem, co przełoży się na jej estetyczny wygląd. Hak zapewnia solidne połączenie części, ponieważ został odpowiednio wyprofilowany i wykonany z trwałego materiału – metalu. Dzięki temu odznacza się wysoką odpornością mechaniczną – w efekcie nie będzie pękać i ulegać odkształceniom. To znacznie przedłuża żywotność całej konstrukcji. Producent posiada w swojej ofercie także inne części konstrukcji – z powodzeniem skompletujesz zestaw odpowiadający Twoim potrzebom.

    • Łatwość montażu
    • Wysoka wytrzymałość
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuMocowania rynien
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta10 lat​
    MarkaOcean
    PrzeznaczenieSystemy rynnowe
    Kod produktu5902241614167