Zobacz więcej Haki i haczyki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Haki i haczyki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Hak wkręcany 4,4 x 40 mm prosty z nacięciem ocynkowany 1 szt.
Strzałka w prawo

Hak wkręcany 4,4 x 40 mm prosty z nacięciem ocynkowany 1 szt.

2,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Hak wkręcany może znaleźć zastosowanie w niemal każdym domu. Wykorzystasz go zarówno do prac budowlanych, wykończeniowych, jak i do majsterkowania. Produkt został wykonany ze stali, która jest dodatkowo ocynkowana galwanicznie, co pozwoli na wykorzystanie go w każdym typie pomieszczeń. Produkt posłuży Ci do montażu ciężkich przedmiotów na ścianach.

   Cechy i zalety

    Hak wkręcany prosty z nacięciem przyda się w niemal każdym gospodarstwie domowym. Produkt może być wykorzystywany zarówno do prac budowlanych, jak i podczas majsterkowania. Za jego pomocą z łatwością zawiesisz ciężkie przedmioty na ścianach. Produkt nadaje się do wykorzystania na niemal każdym rodzaju powierzchni. Do przeprowadzenia sprawnego montażu w ścianie wystarczą Ci podstawowe narzędzia – hak umieszcza się w odpowiednim kołku rozporowym, który następnie dopasowuje się do wywierconego otworu. Produkt jest wykonany ze stali ocynkowanej galwanicznie, dzięki czemu będzie on mógł zachować pierwotne właściwości przez lata – zarówno w suchych, jak i wilgotnych pomieszczeniach. W naszym asortymencie znajdziesz również haki o innych rozmiarach i właściwościach, które będzie można z łatwością dobrać do własnych potrzeb.

    • Zabezpieczony przed korozją przez ochronną warstwę cynku
    • Łatwy montaż przy pomocy śrubokręta
    • Zakres rozmiarów dopasowany do dostępnych kołków rozporowych

    Specyfikacja techniczna

    KolorSrebrny
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MateriałStal
    Kod produktu3663602239192