Zobacz więcej Haki i haczyki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Haki i haczyki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Hak wkręcany prosty 4,8 x 100 mm 1 szt.
Strzałka w prawo

Hak wkręcany prosty 4,8 x 100 mm 1 szt.

2,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Hak wkręcany przyda się w każdym warsztacie lub gospodarstwie domowym. Można go wykorzystać do zawieszania na ścianie ciężkich obiektów. Za jego pomocą z łatwością zamontujesz szafki w kuchni, ale sprawdzi się także w innych wnętrzach, służąc do zawieszania półek na książki lub dekoracji. Produkt wykonano ze stali ocynkowanej, dzięki czemu można go wykorzystywać w wilgotnych pomieszczeniach.

   Cechy i zalety

    Hak wkręcany jest elementem, który może znaleźć zastosowanie niemal w każdym gospodarstwie domowym. Może być wykorzystany do zawieszenia na ścianie ciężkich szafek kuchennych. Świetnie sprawdzi się również w innych pomieszczeniach, służąc do zamontowania półek na książki lub elementów dekoracyjnych. Hak można z łatwością dopasować do specjalnych zawieszek, które są używane do montażu mebli na ścianach. Produkt nadaje się do wykorzystania na niemal każdej powierzchni. Został on wykonany ze stali, która jest dodatkowo ocynkowana, dzięki czemu konstrukcja będzie stabilnie utrzymywana. Produkt jest także odporny na szkodliwe działanie wilgotnego powietrza, co pozwoli na jego zastosowanie także w kuchni, łazience lub piwnicy.

    • Wykonany z wysokiej jakości stali
    • Zabezpieczony przed korozją przez ochronną warstwę cynku
    • Zakres rozmiarów dobrany do dostępnych kołków rozporowych

    Specyfikacja techniczna

    KolorSrebrny
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MateriałStal
    Kod produktu3663602241027