Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Haki i haczyki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Haki i haczyki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Hak z zabezpieczeniem Diall 500 kg 1 szt.

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

29,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Hak z zabezpieczeniem Diall to produkt przeznaczony do dźwigania i transportowania różnego rodzaju przedmiotów o wysokim ciężarze. Produkt wykorzystuje się także do budowy zawiesi łańcuchowych. Hak wykonany jest z wysokiej klasy stali węglowej ocynkowanej, dzięki czemu jest trwały, wytrzymały, odporny na korozję i nie odkształca się pod wpływem obciążenia. Dodatkowe zabezpieczenie na haku chroni ładunek przed ześlizgnięciem się, co gwarantuje większe bezpieczeństwo użytkowania.

      Cechy i zalety

        Prezentowane akcesorium to produkt o wszechstronnym zastosowaniu, bowiem jego wytrzymałość pozwala na przenoszenie i dźwiganie ładunków o wysokiej masie. Hak z zabezpieczeniem Diall wykonany jest z ocynkowanej stali węglowej, która wykazuje odporność na działanie wody oraz innych warunków atmosferycznych. Dzięki temu produkt może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Hak jest trwały i odporny na korozję. Nie ulega odkształceniom i nie pęka przy zachowaniu zalecanych parametrów zawieszanych przedmiotów. Hak wyposażony jest w zabezpieczenie, które zapewnia bezpieczne przenoszenie i chroni przed wyślizgnięciem się ładunku z haka. Hak z zabezpieczeniem Diall najczęściej stosuje się do budowy zawiesi łańcuchowych oraz podnoszenia przedmiotów o wysokim obciążeniu roboczym. Akcesorium jest łatwe w użyciu.

          Informacje prawne

          • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

          Specyfikacja techniczna

          Typ produktuHak
          Liczba sztuk w opakowaniu1
          MarkaDiall
          Typ hakaPojedynczy
          Maksymalne obciążenie500kg
          MateriałStal
          KolorZłoty
          PowłokaOcynkowany
          Powierzchnia platerowanaOcynkowany
          Odporność na czynniki pogodoweOdporny na czynniki pogodowe
          Mocowania i łączenia w zestawieMocowania sprzedawane oddzielnie
          Obszar zastosowaniaWewnętrzne
          Kod EAN3663602920175