Zobacz więcej Haki i haczyki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Haki i haczyki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Hak żyrandolowy 80 mm stal ocynkowana 1 szt.
Strzałka w prawo

Hak żyrandolowy 80 mm stal ocynkowana 1 szt.

3,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Haki stosowane są w czasie wyposażania wnętrz, ponieważ przeznaczone są do mocowania żyrandoli. Powstały z ocynkowanej stali, wobec czego są odporne na nie tylko na wyginanie się i pękanie, ale też na szkodliwe działanie wilgoci – z powodzeniem mogą zostać wykorzystane w kuchni lub jadalni. W proponowanej ofercie znajdziesz też inne rodzaje haków.

   Cechy i zalety

    Haki przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ przeznaczone są do mocowania żyrandoli – korzystając z nich, z łatwością zainstalujesz oświetlenie sufitowe zapewniające doskonałe warunki do codziennego życia. Produkt wykonany został ze stali, wobec czego gwarantuje długotrwały efekt pracy. Materiał ten został ocynkowany, dlatego haki z powodzeniem mogą zostać wykorzystane w kuchniach lub łazienkach – są odporne na szkodliwe działanie wilgoci charakterystycznej dla tego typu pomieszczeń. Zarówno montaż, jak też demontaż haków nie wymaga zastosowania skomplikowanych narzędzi, więc zaplanowane prace wykonasz bezproblemowo. W proponowanej ofercie znajdziesz również haki umożliwiające mocowanie innych obiektów codziennego użytku, zatem z powodzeniem skompletujesz wszystkie elementy przydatne w czasie wyposażania wnętrz.

    • Wykonany z wysokiej jakości stali
    • Zabezpieczony przed korozją przez ochronną warstwę cynku
    • Zakres rozmiarów dobrany do dostępnych kołków rozporowych
    • Mały promień wygięcia

    Specyfikacja techniczna

    KolorSrebrny
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MateriałStal
    Kod produktu3663602241041