LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Haki podłogowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Haki podłogowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Haki podwójne podłogowe 10 x 100 x 32 mm 50 szt.

Haki podwójne podłogowe 10 x 100 x 32 mm 50 szt.

34,98
/ opak.
0,70
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podwójny hak do ogrzewania podłogowego pozwala łączyć naraz dwie rurki z izolacją. Zastosowanie tego systemu pozwala wykonywać prace znacznie szybciej. Żłobienia na dole produktu ułatwiają wbicie go w styropian bez dodatkowych narzędzi, co również wpływa na wygodę. Zaczep utrzymuje rurki w stałym położeniu, które zostaje zachowane po wylaniu jastrychu.

   Cechy i zalety

    Oferowany tutaj hak to element instalacji ogrzewania podłogowego. Wyrób jest przeznaczony do połączenia rurek z izolacją, utrzymując je w stałym położeniu. Tutaj dostępny jest hak podwójny, który można wykorzystać do połączenia dwóch rurek, na przykład w miejscu, w którym się zbiegają. Dolna część zaczepu posiada żłobienia, pozwalające na montaż bez użycia narzędzi, co przekłada się na wygodę i oszczędność czasu. Rurki przyczepione za pomocą haków do styropianu, nie zmienią położenia po wykonaniu wylewki betonowej. Zaczepy wyprodukowano z PCV, co sprawia, że są przystosowane do obciążenia wywieranego przez jastrych. W opakowaniu znajduje się 50 sztuk haków. W naszej ofercie znajdziesz także inne elementy potrzebne do wykonania ogrzewania podłogowego.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu50
     Kod produktu5908289681420