Zobacz więcej Haki podłogowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Haki podłogowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Haki podwójne podłogowe 8 x 77 x 25 mm 50 szt.

Haki podwójne podłogowe 8 x 77 x 25 mm 50 szt.

28,98
/ opak.
0,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tutaj produkt to element instalacji ogrzewania podłogowego. Hak służy do solidnego łączenia rurek z izolacją, przed wykonaniem wylewki betonowej. Podwójny hak może połączyć naraz dwie rurki, dzięki czemu montaż instalacji przebiega szybciej. Zaczepy są pakowane po 50 sztuk. Sklepy Castorama oferują szeroki wybór haków do ogrzewania podłogowego.

   Cechy i zalety

    Podwójny hak podłogowy przeznaczony jest to montażu instalacji ogrzewania podłogowego. Produkt służy do łączenia rurek z izolacją. Hak podwójny może przytwierdzić dwie rurki naraz – na przykład na miejscu styku. Produkt posiada rowki w dolnej części, które sprawiają, że zaczep można umieścić w styropianie ręcznie, bez stosowania narzędzi. Dzięki temu montaż przebiega znacznie szybciej. Hak scala elementy instalacji przed wykonaniem wylewki. Zaczepy są produkowanie z PCV, co sprawia, że ciężar jastrychu nie zmieni ich formy. Opakowanie zawiera 50 sztuki haków, które wystarczą na pokrycie sporej powierzchni. W naszej ofercie znajdziesz także haki pojedyncze i podwójne o różnych wymiarach i inne elementy instalacji ogrzewania podłogowego.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu50
     Kod produktu5908289681413