Zobacz więcej Haki podłogowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Haki podłogowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Haki pojedyncze podłogowe 10 x 100 x 32 mm 50 szt.

Haki pojedyncze podłogowe 10 x 100 x 32 mm 50 szt.

27,98
/ opak.
0,56
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Hak pojedynczy służy do przytwierdzenia jednej rurki do izolacji podczas układania ogrzewania podłogowego. Produkt łączy poszczególne elementy przed wykonaniem wylewki. Rowki w dolnej części zaczepu sprawiają, że jego montaż trwa krótką chwilę i nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz również haki o innych wymiarach.

   Cechy i zalety

    Pojedynczy hak służy do mocowania rurek od ogrzewania podłogowego do izolacji. Zaczep posiada żłobienia w dolnej części, które z łatwością wkręca się w styropian. Nie są do tego potrzebne dodatkowe narzędzia. Hak jest specjalnie przystosowany do przytwierdzenia jednej rurki do izolacji. Warto takie wzmocnienia zastosować na przykład na skrętach, gdzie rurki zmieniają kierunek. Hak sprawia, że rurki trzymają się solidnie podłoża. Zaczepy nie zmienią swojej formy po wylaniu jastrychu – są wykonane z PCV, które jest jednocześnie twarde i elastyczne. W opakowaniu znajduje się 50 sztuk haków, co stanowi zapas na pokrycie większej powierzchni. W sklepach Castorama znajdziesz także haki podwójne i haki pojedyncze w rożnych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu50
     Kod produktu5908289681406