Zobacz więcej Haki podłogowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Haki podłogowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Haki pojedyncze podłogowe 8 x 77 x 25 mm 50 szt.

Haki pojedyncze podłogowe 8 x 77 x 25 mm 50 szt.

24,98
/ opak.
0,50
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Hak pojedynczy jest przeznaczony do przytwierdzenia do izolacji rurki ogrzewania podłogowego. Produkt wykonano z PCV, dzięki czemu wykazuje jednocześnie elastyczność i wytrzymałość. Forma produktu pozostanie niezmieniona po wykonaniu wylewki betonowej. Wśród naszego asortymentu dostępne są haki pojedyncze i podwójne w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Dostępny tutaj produkt to hak przeznaczony do montażu ogrzewania podłogowego. Wyrób służy do mocowania rurek przewodzących ciepłą wodę. Haki przytwierdzają rury do izolacji oraz utrzymują je w stałym położeniu. Produkt posiada pojedynczą budowę, co oznacza, że jest przeznaczony do przytwierdzenia jednej rurki. Hak został wykonany z PCV, dzięki czemu jest mocny i elastyczny, co sprawia, że został dobrze przygotowany do zalania jastrychem. Haki są pakowane po 50 sztuk – jest to ilość, która wystarczy na przytwierdzenie folii na dużej powierzchni. Dolna część produktu posiada żłobienie ułatwiające wbijania haka w styropian, co sprawia, że nie są do tego potrzebne dodatkowe narzędzia. W naszej ofercie znajdziesz także haki podwójne.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu50
     Kod produktu5908289681390