Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Harmonijka McAlpine 1000 mm 1 1/2'' x 40/50 mm

Harmonijka McAlpine 1000 mm 1 1/2'' x 40/50 mm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki zastosowaniu elastycznej harmonijki, możliwe będzie podłączenie sprzętów do instalacji sanitarnej w ciasnych i wąskich pomieszczeniach. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, wykazującego odporność na rdzewienie – dzięki czemu na długo może pozostać w oryginalnym stanie. Harmonijka jest dostępna wraz z uszczelkami, co umożliwia jej natychmiastowy montaż.

   Cechy i zalety

    Harmonijka stanowi elastyczne przyłącze kanalizacyjne, dlatego też może znaleźć zastosowanie w trudnodostępnych i ciasnych miejscach. Zastosowanie produktu umożliwi podłączenie do instalacji sanitarnej takich sprzętów jak zmywarka czy też pralka. Harmonijka może również w powodzeniem zastąpić kolanko podczas podłączania zlewu lub umywalki do znajdującej się w budynku kanalizacji. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, które jest nie tylko odporne na szkodliwe działanie wilgoci, ale także na niekorzystny wpływ czynników chemicznych. Harmonijkę otrzymasz w komplecie wraz z uszczelką wargową oraz z uszczelką kołnierzową, dzięki czemu będzie ona gotowa do podłączenia od razu po zakupie. Produkt możesz zamontować samodzielnie, co nie powinno Ci zająć dużo czasu.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica wlotu38.1mm
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5036484019110