icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Elektroniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Termometry

Strzałka w prawo

Elektroniczne

Strzałka w prawo

Higrometr wewnętrzny z termometrem Terdens 8736

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Higrometr wewnętrzny z termometrem Terdens 8736
42,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Higrometr to urządzenie, dzięki któremu można dokładnie zmierzyć temperaturę oraz wilgotność powietrza. Produkt pozwala na dokonanie dokładnych pomiarów w pomieszczeniach, dzięki czemu ułatwia uzyskanie odpowiedniego mikroklimatu. Duży cyfrowy ekran zapewnia łatwy odczyt wartości. W naszej ofercie znajdziesz też inne urządzenia pomiarowe.

  Cechy i zalety

  Higrometr to praktyczne urządzenie, które pozwala na dokonanie dokładnych pomiarów temperatury oraz wilgotności powietrza w pomieszczeniach wewnętrznych – produkt wyposażony został również w termometr. Dzięki tym funkcjom produkt pozwala na uzyskanie odpowiedniego mikroklimatu w mieszkaniu lub domu, który będzie sprzyjał zdrowiu domowników. Urządzenie posiada duży cyfrowy ekran, który ułatwia odczytanie wyniku pomiaru nawet z większych odległości. Obudowa urządzenia została wykonana z trwałego plastiku, który jest odporny na działanie czynników mechanicznych oraz eksploatacyjnych, dlatego zapewni prawidłowe działanie produktu przez długi czas. Szeroka gama kolorystyczna higrometru pozwala na wybranie modelu pasującego do aranżacji Twojej przestrzeni.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorBiały, czarny, niebieski, różowy, fioletowy
   MateriałTworzywo sztuczne
   Kod produktu5901733008736