Zobacz więcej Środki do pielęgnacji roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Hydrogel Agrecol 250 g

Hydrogel Agrecol 250 g

29,98
/ szt.
119,92
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Hydrogel Agrecol to preparat o niezwykle łatwo przyswajalnej konsystencji żelowej, który absorbuje i magazynuje wodę oraz zawarte w niej składniki pokarmowe. Dzięki temu gwarantuje dostępność wody w okresie suszy i zapewnia odpowiednie odżywianie roślinom. Ponadto ma pozytywny wpływ na ukorzenianie i kiełkowanie roślin. Jedno opakowanie jest niezwykle wydajne. Zaleca się stosowanie hydrogelu na podłoże rośliny.

   Cechy i zalety

    Hydrogel Agrecol 250 g to preparat, który pozwala na utrzymanie rośliny w doskonałej kondycji. Zastanawiasz się, jak to jest możliwe? Hydrogel absorbuje i magazynuje wodę oraz zawarte w niej składniki pokarmowe. Dzięki temu roślina wedle swojego zapotrzebowania może pobierać odpowiednie ilości wody. Produkt gwarantuje dostępność wody w okresie suszy. Dzięki temu nawet w bardzo trudnych warunkach roślina jest doskonale odżywiona i prezentuje się pięknie. Preparat dodatkowo wpływa na ukorzenianie i kiełkowanie roślin. Hydrogel Agrecol to produkt, który możesz stosować całorocznie. Należy aplikować go do podłoża rośliny. W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór preparatów ochrony roślin. Spraw, aby Twoje rośliny były piękną wizytówką Twojego domu!

    • Absorbuje i magazynuje wodę oraz zawarte w niej składniki pokarmowe
    • Gwarantuje dostępność wody w okresie suszy
    • Wpływa na ukorzenianie i kiełkowanie roślin

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Waga produktu250g
    Okres stosowaniaCały rok
    Kod produktu5902341004073