LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Imadła ręczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Imadła ręczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Imadło zaciskowe do rur Yato 2"

Imadło zaciskowe do rur Yato 2"

168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Imadło zaciskowe to produkt, który wykorzystasz podczas prac w warunkach warsztatowych oraz domowych – wewnątrz i na zewnątrz budynku. Wytrzymała konstrukcja oraz precyzyjne wykończenie produktu wpływają na jego jakość – imadło możesz trwale zamocować na blacie stołu warsztatowego lub na specjalnie przygotowanym mobilnym statywie.

   Cechy i zalety

    Wyrób, jakim jest imadło zaciskowe ma szerokie zastosowanie – tak samo dobrze sprawdza się w warunkach domowych, jak i w profesjonalnych warsztatach. Wykorzystywane jest w przemyśle, budownictwie, rzemiośle, a także w serwisach instalacyjnych. Wytrzymałość produkt zawdzięcza trwałym materiałom. Korpus wykonano z żeliwa ciągliwego, a frazowane szczęki z utwardzonej stali – wyrób latami będzie służył użytkownikom. Materiały te są odporne na eksploatację oraz na uszkodzenia i ścieranie. Imadło może być mobilne lub przytwierdzone na stałe. Nadaje się do montażu na blacie warsztatowego stołu lub na ruchomym statywie, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Nowoczesne imadło znacznie ułatwi Ci wykonanie prac remontowo-budowlanych – wykorzystasz je też podczas majsterkowania.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Maksymalne rozwarcie szczęk50.8mm
     Materiał szczękStal
     MateriałŻeliwo ciągliwe
     Kod produktu5906083965104