Zobacz więcej Impregnaty do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo

Impregnaty do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Impregnat do drewna palisander 10 l

Impregnat do drewna palisander 10 l

64,98
/ szt.
6,50
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Impregnat służy do dekoracji i ochrony drewna. Można pokrywać nim elementy konstrukcyjne i architektoniczne, które znajdują się wewnątrz i na zewnątrz budynku. Skutecznie wnika w głąb surowca, dzięki czemu zwiększa jego trwałość oraz wytrzymałość. Barwi drewno na kolor palisandru, zachowując przy tym naturalną strukturę słojów.

   Cechy i zalety

    Impregnat do drewna w kolorze palisandru to preparat, który skutecznie chroni drewniane konstrukcje budowlane, ogrodzenia, meble i małą architekturę przed niszczeniem. Może być używany do pielęgnacji drewna wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Chroni deski przed pękaniem, wysuszaniem, szkodnikami oraz pleśnią, zapewniając im doskonały wygląd i trwałość. Sprawia, że drewno staje się wytrzymałe na odbarwienia pod wpływem słońca, wody lub niskich temperatur. Impregnat jest łatwy do nakładania – do jego aplikacji potrzebny jest jedynie pędzel. Preparat barwi drewno, lecz zachowuje naturalny rysunek jego słojów. Produkt dostępny jest w kilku kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do innych elementów w domu lub ogrodzie.

    • Nadaje matowe wykończenie
    • Wzmacnia odporność drewna na wilgoć i promieniowanie UV
    • Chroni przed pękaniem i rozsychaniem się drewna

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia4 godziny
    Liczba warstw3
    Metoda aplikacjiPędzel
    KolorPalisander
    Kod produktu5903649030443