Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Impregnaty do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo

Impregnaty do drewna

Strzałka w prawo

Impregnat do drewna Vidaron dąb bielony 9 l

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

208
/ szt.
23,11
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Impregnat do drewna przeznaczony jest do ochrony i dekorowania elementów wykonanych z naturalnego surowca. Kolor dąb bielony pozwala uzyskać efekt mebli w stylu angielskim i rustykalnym. Środek chroni powierzchnie przed działaniem czynników zewnętrznych. Może być używany pod lakierobejce, oleje, lakiery, emalie, farby. Zapewnia szybkie działanie i wieloletnią ochronę.

      Cechy i zalety

        Wykonałeś samodzielnie drewniany płot, pomalowałeś go farbą i… cieszyłeś się nim zdecydowanie zbyt krótko, gdyż już po niedługim czasie pojawiły się na nim pierwsze ślady mchu. Jeśli ten scenariusz nie jest Ci obcy, z pewnością zastanawiasz się nad tym, jak go uniknąć w przyszłości. Pomoże Ci w tym zastosowanie naszego impregnatu do drewna. Korzystając z niego, odstraszysz również owady, które mogłyby naruszyć strukturę drewna – np. korniki. Prezentowany tu preparat jest bezbarwny. Używając go, zyskasz więc naturalny efekt – słoje zostaną podkreślone, lecz nie zakryte, a powierzchnia zyska elegancki połysk. Potrzebujesz impregnatu w innej barwie? Zajrzyj do naszej kategorii Środki do drewna i znajdź ten właściwy!

        • Do ochronno-dekoracyjnego malowania drewna
        • Uwydatnia piękno naturalnego drewna, impregnuje, wzmacnia i chroni
        • Zawiera Teflon™ Surface Protector
        • Chroni drewno przed czynnikami atmosferycznymi
        • Powłoka odporna na siniznę, grzyby pleśniowe i glony
        • Dopuszczalna wartość maksymalnej zawartości LZO: 700 g/l

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        Czas ochrony6lat(a)
        Czas schnięcia12 godzin
        KolorDąb bielony
        Liczba sztuk w opakowaniu1
        Liczba zalecanych aplikacji2
        MarkaVidaron
        Metoda aplikacjiPędzel lub metoda zanurzeniowa
        Objętość9000ml
        Pokrycie z litra11m²/L
        Rodzaj opakowaniaSztuka
        Typ pojemnikaPuszka
        Typ produktuImpregnat
        Waga (kg)8.87kg
        PrzeznaczenieWewnątrz i na zewnątrz budynków
        Kod EAN5903973144694