Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Impregnat do kostki brukowej Feda Mokra Kostka rozpuszczalnikowy 1 l

Impregnat do kostki brukowej Feda Mokra Kostka rozpuszczalnikowy 1 l

49,98
/ szt.
49,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Impregnat do kostki brukowej zapewnia trwałą ochronę przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych na zarówno nowe, jak i stare produkty betonowe, takie jak kostka brukowa, posadzki betonowe oraz inne powierzchnie z kamieni naturalnych. Chroni przed wnikaniem w podłoże wilgoci, dzięki czemu rozwijanie się glonów i porostów jest znacząco ograniczone. Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

   Cechy i zalety

    Impregnat do kostki brukowej w postaci rozpuszczalnika w pięciolitrowym opakowaniu zapewnia trwałą ochronę przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych na zarówno nowe, jak i stare produkty betonowe, takie jak kostka brukowa, posadzki betonowe oraz inne powierzchnie z kamieni naturalnych. Zapewnia doskonałą ochronę przed wnikaniem w podłoże wilgoci, co może znacząco ograniczyć rozwijanie się glonów i porostów, mogących doprowadzić do zniszczenia każdej powierzchni. Jego dodatkową zaletą jest podkreślenie jej koloru, dzięki czemu pojawia się na niej efekt tak zwanej mokrej kostki. Może to znacząco podnieść jej estetykę. Impregnat z powodzeniem można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Jest on bardzo prosty w stosowaniu, szybko wysycha i działa natychmiastowo.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaFeda
     Objętość1L
     PostaćCiecz
     Typ pojemnikaPuszka
     Kod produktu5906340605156