Zobacz więcej Czyszczenie i pielęgnacja płytek

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Impregnat do płytek Atlas Delfin 0,25 kg

Impregnat do płytek Atlas Delfin 0,25 kg

14,48
/ szt.
57,92
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Impregnat do płytek Delfin przeznaczony jest do tworzenia warstwy ochronnej na podłogowych płytkach ceramicznych. Dzięki niemu będą one skutecznie zabezpieczone przed zanieczyszczeniami, więc nie będziesz musiał poświęcać wiele energii na utrzymanie ich w czystości. Produkt znakomicie podkreśla także kolory kafelków, co wpływa pozytywnie na ich estetykę.

   Cechy i zalety

    Impregnat do płytek Delfin zadowoli każdego użytkownika swoją wysoką funkcjonalnością oraz właściwościami dekoracyjnymi. Bezbarwny środek skutecznie podkreśla kolory płytek ceramicznych, wobec czego pozytywnie wpływa na atrakcyjność każdego pomieszczenia. Dodatkowo wytwarza na powierzchni kafelków warstwę ochronną, która dodatkowo zabezpiecza je przed uszkodzeniami mechanicznymi, i zarysowaniami. Stanowi także skuteczną barierę dla zanieczyszczeń, więc od tej pory mycie podłogi będzie łatwe i przyjemne. Wpływa także na wytrzymałość fug, więc nie będą się one wymywały podczas pielęgnacyjnych zabiegów na podłogach. W naszej ofercie preparat ten dostępny jest również w większym opakowaniu, więc wybierzesz model spełniający Twoje oczekiwania.

    • Skutecznie zabezpiecza powierzchnię przed zabrudzeniami
    • Zużycie: 1,0 kg/15 - 20 m2

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAtlas
    PostaćCiecz
    Typ pojemnikaButelka
    Kod produktu5905400540024