Zobacz więcej Czyszczenie i pielęgnacja płytek

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Impregnat do płytek i fug Atlas Delfin 1 kg

Impregnat do płytek i fug Atlas Delfin 1 kg

37,98
/ szt.
37,98
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Impregnat do płytek i fug Delfin doskonale sprawdzi się podczas wykańczania posadzek w Twojej kuchni lub łazience. Środek ten tworzy bowiem warstwę ochronną na płytkach kamiennych i nieszkliwionych, która zabezpiecza je przed niszczeniem. Dodatkowo podkreśla on barwę każdego kafelka, co podnosi atrakcyjność całego otoczenia. Dostępne są również inne środki do pielęgnacji płytek podłogowych.

   Cechy i zalety

    Impregnat do płytek i fug Delfin z pewnością sprawdzi się w Twoim mieszkaniu. Dzięki temu preparatowi będziesz w stanie nie tylko zabezpieczyć swoje posadzki przed niszczeniem, lecz również nadasz im jeszcze bardziej atrakcyjny wygląd. Produkt skutecznie zabezpiecza kafelki przed plamami i zabrudzeniami, w związku z czym czyszczenie podłóg będzie się wiązało jedynie z przetarciem ich wilgotną ściereczką. Dodatkowo nadaje płytkom ceramicznym stosowny połysk, a także ożywia ich kolor, co podkreśla ich urodę. Środek przeznaczony jest do kafelków kamiennych oraz nieszkliwionych. Cechuje się odpornością na zmywanie, zatem nie utraci swoich właściwości przy codziennej pielęgnacji posadzek. W ofercie znajdziesz także inne akcesoria do kafelków, więc będziesz mógł o nie odpowiednio zadbać.

    • Skutecznie zabezpiecza powierzchnię przed zabrudzeniami

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAtlas
    PostaćCiecz
    Typ pojemnikaButelka
    Kod produktu5905400540017