Zobacz więcej Impregnaty do drewna
Impregnat Drewnochron Grunt R bezbarwny 0,75 l
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Impregnat to preparat chroniący drewno przez działaniem promieni UV, skrajnych temperatur, jak również przed owadami i grzybami. Rozprowadzisz go z łatwością za pomocą pędzla. Jest bezbarwny, zatem po zastosowaniu go możesz z powodzeniem pokryć drewno warstwą dekoracyjną o dowolnym kolorze. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.
Cechy i zalety
Impregnat zapewnia ochronę drewna przed działaniem szkodliwych czynników biologicznych oraz mechanicznych, za sprawą czego doskonale sprawdza się na zewnątrz budynków. Zabezpiecza powierzchnie przed działaniem promieni UV, skrajnych temperatur, a także przed owadami i grzybami – dzięki temu drewno na długo zachowuje nienaganny stan. Skutecznie trafia w głąb surowca, zabezpieczając go nie tylko na zewnątrz, ale też wewnątrz. Preparat rozprowadzisz szybko i sprawnie za pomocą pędzla. Jest to środek bezbarwny, dzięki czemu po zastosowaniu go możesz z powodzeniem nałożyć farbę dekoracyjną o dowolnym kolorze. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu – możesz więc z powodzeniem wybrać preparat, który najlepiej spełnia Twoje wymagania.
- Pełna i skuteczna ochrona przed sinizną, grzybami domowymi i owadami
- Bardzo głęboko wnika w strukturę drewna
- Wyrównuje chłonność drewna
- Nie powoduje korozji przy łączeniu drewna z elementami metalowymi
- Dopuszczalna wartość maksymalnej zawartości LZO: 130 g/l
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Czas schnięcia | 24 godziny |
---|---|
Czas schnięcia nieprzylepny | 8min |
Wykończenie | Matowe |
Kolor | Bezbarwny |
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Liczba zalecanych aplikacji | 2 |
Marka | Drewnochron |
Metoda aplikacji | Pędzel |
Objętość | 750ml |
Odporność na plamy | Brak odporności na plamy |
Odporność na wodę | Brak odporności na wodę |
Odporność na wysokie temperatury | Nie |
Pokrycie | 5.25m² |
Pokrycie z litra | 7m²/L |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Seria | Grunt R |
Typ pojemnika | Puszka |
Typ produktu | Impregnat |
Waga (kg) | 0.72kg |
Wysokość pojemnika | 119mm |
Miejsce produkcji | Polska |
Odporność na zarysowania | Brak odporności na zarysowania |
Odporność na promieniowanie ultrafioletowe | Brak odporności na promieniowanie UV |
Instrukcje użytkowania | Dokładnie wymieszać przed użyciem. Obficie nakładać produkt w postaci handlowej (be zrozcieńczania) pędzlem. |
Obszar zastosowania | Na zewnątrz |
Przeznaczenie | Na zewnątrz budynków |
Zalecane zastosowanie | Do drewna |
Odpowiedni typ zastosowania | Altany, ogrodzenia, furtki, domki narzędziowe i domki letniskowe |
Przygotowanie powierzchni | Drewno przeszlifować papierem ściernym lub strugiem aż do zdrowego, czystego drewna. Wszelkie powłoki dekoracyjne usunąć do surowego drewna. |
Odporność na uderzenia | Nie |
Kod EAN | 5904000001232 |