icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Izolacja tarasów i balkonów

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja Sika SikaBond T8 5 l 6,7 kg

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Izolacja Sika SikaBond T8 5 l 6,7 kg
478
/ szt.
95,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klej do mocowania płytek Sikabond sprawdzi się przy pracach remontowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Produkt może być stosowany w pomieszczeniach o wysokim poziomie wilgoci oraz w miejscach narażonych na szkodliwe działanie nadmiaru wody. Klej zabezpiecza podłoże przed szkodliwym działaniem niskich oraz wysokich temperatur, dzięki czemu Twoja podłoga na długo zachowa oryginalny wygląd.

  Cechy i zalety

  Klej do mocowania płytek Sikabond to uniwersalne rozwiązanie przy pracach remontowych. Produkt może służyć nie tylko do spajania kafelek, ale również jako szczelny środek izolacyjny. Klej jest sprawdzonym rozwiązaniem do większości powierzchni – może być stosowany do mocowania płytek zarówno z materiałami budowlanymi, drewnem, jak i starymi płytkami. Produkt zabezpiecza podłoże przed szkodliwym działaniem zalegającej wody, a także niekorzystnym wpływem bardzo niskich oraz wysokich temperatur. Preparat może służyć także jako środek do wyrównywania podłoża, dzięki czemu Twoja podłoga będzie się estetycznie prezentować. Klej skutecznie obniża słyszalność kroków, przez co jest pomocny w redukowaniu hałasu wewnątrz obiektów.

  • Szybkie wiązanie
  • Jeden materiał do uszczelniania i klejenia
  • Elastyczna, redukuje hałas i odgłos kroków

  Specyfikacja techniczna

  Waga (kg)6.7kg
  Czas schnięcia24 godziny
  Typ opakowaniaszt.
  KolorBeżowy
  Kod produktu7612894597196