icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Krzewy owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Krzewy owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Jeżyna Verve w doniczce C2

Jeżyna Verve w doniczce C2

12,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeżyna Verve w doniczce C2 wydaje smaczne, nieco kwaskowate owoce. Mniejsza ilość słodyczy jest rekompensowana większym zasobem składników mineralnych i witamin. Do uprawy jeżyna wymaga stanowiska zacisznego, słonecznego lub delikatnie ocienionego. Ziemia pod jeżynami powinna być wzbogacana o solidną dawkę kompostu i nawozu wieloskładnikowego.

   Cechy i zalety

    Jeżyna Verve w doniczce C2 ma kwiaty samopłodne, dlatego możesz mieć w ogrodzie nawet jeden krzew. Charakteryzuje się długim owocowaniem. W pełnej fazie rozwoju konieczne jest rozłożenie pędów na podporach. Wydaje duże, soczyste owoce, które są doskonałe do przetworów. Roślina wymaga podłoża żyznego, najlepiej mocno próchniczego i lekkiego. Ziemia powinna mieć pH w okolicach 6,5 i musi być umiarkowanie wilgotna. Jeżyna Verve w doniczce w pierwszym roku ma rosnąć swobodnie bez ingerencji w pnącza. Natomiast, gdy osiągnie wysokość ok. 2 m., wtedy musisz je przyciąć, aby pobudzić do rozgałęzienia się na boki. Dwuletnią łodygę po zebraniu plonów usuń, a pozostałe pędy ułóż na ziemi pod przykryciem. W naszej ofercie znajdziesz też jeżynę bezkońcową oraz inne krzewy owocowe, np. malinę, agrest czy porzeczkę.

    • Duże soczyste owoce
    • Doskonała na przetwory
    • Długi czas owocowania

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny5000mm
    Nazwa łacińskaRubus fruticosus
    OdmianaThornfree
    Instrukcje dotyczące pielęgnacji po posadzeniuW pierwszym roku po posadzeniu pozwalamy krzewowi rosnąć swobodnie; dopiero kiedy pędy osiągną długość około 2 m przycinamy ich wierzchołki – pobudzimy w ten sposób roślinę do wydania dużej ilości pędów bocznych
    Instrukcje dotyczące sadzeniaZiemia powinna być żyzna, najlepiej próchnicza, lekka i umiarkowanie wilgotna; optymalne ph zawiera się w okolicach 6,5
    Kod produktu5059340168050