icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Krzewy owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Krzewy owocowe

Strzałka w prawo

Jeżyna Verve w doniczce C2

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Jeżyna Verve w doniczce C2
12,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jeżyna Verve w doniczce C2 wydaje smaczne, nieco kwaskowate owoce. Mniejsza ilość słodyczy jest rekompensowana większym zasobem składników mineralnych i witamin. Do uprawy jeżyna wymaga stanowiska zacisznego, słonecznego lub delikatnie ocienionego. Ziemia pod jeżynami powinna być wzbogacana o solidną dawkę kompostu i nawozu wieloskładnikowego.

  Cechy i zalety

  Jeżyna Verve w doniczce C2 ma kwiaty samopłodne, dlatego możesz mieć w ogrodzie nawet jeden krzew. Charakteryzuje się długim owocowaniem. W pełnej fazie rozwoju konieczne jest rozłożenie pędów na podporach. Wydaje duże, soczyste owoce, które są doskonałe do przetworów. Roślina wymaga podłoża żyznego, najlepiej mocno próchniczego i lekkiego. Ziemia powinna mieć pH w okolicach 6,5 i musi być umiarkowanie wilgotna. Jeżyna Verve w doniczce w pierwszym roku ma rosnąć swobodnie bez ingerencji w pnącza. Natomiast, gdy osiągnie wysokość ok. 2 m., wtedy musisz je przyciąć, aby pobudzić do rozgałęzienia się na boki. Dwuletnią łodygę po zebraniu plonów usuń, a pozostałe pędy ułóż na ziemi pod przykryciem. W naszej ofercie znajdziesz też jeżynę bezkońcową oraz inne krzewy owocowe, np. malinę, agrest czy porzeczkę.

  • Duże soczyste owoce
  • Doskonała na przetwory
  • Długi czas owocowania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaVerve
  Zakładana wysokość rośliny5000mm
  Nazwa łacińskaRubus fruticosus
  OdmianaThornfree
  Instrukcje dotyczące pielęgnacji po posadzeniuW pierwszym roku po posadzeniu pozwalamy krzewowi rosnąć swobodnie; dopiero kiedy pędy osiągną długość około 2 m przycinamy ich wierzchołki – pobudzimy w ten sposób roślinę do wydania dużej ilości pędów bocznych
  Instrukcje dotyczące sadzeniaZiemia powinna być żyzna, najlepiej próchnicza, lekka i umiarkowanie wilgotna; optymalne ph zawiera się w okolicach 6,5
  Kod produktu5059340168050