Zobacz więcej Kable antenowe i koncentryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kabel koncentryczny RG59U biały 1 mb

Kabel koncentryczny RG59U biały 1 mb

2,88
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany kabel koncentryczny znajduje zastosowanie w tworzeniu połączeń anteny z odbiornikiem telewizyjnym lub radiowym. Produkt charakteryzuje się ekranowaniem, przez co sygnał nie jest wrażliwy na zakłócenia. Ten pojedynczy przewód miedziany został dodatkowo pokryty oplotem z tworzywa sztucznego, dzięki czemu kabel wyróżnia się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia.

   Cechy i zalety

    Kupiłeś właśnie nowy telewizor i zamierzasz podłączyć go do anteny, ale brakuje Ci odpowiedniego okablowania? W naszej ofercie znajdziesz polecany kabel koncentryczny, który idealnie posłuży Ci podczas tworzenia instalacji antenowych do radia oraz telewizora. To pojedynczy, izolowany przewód miedziany o wysokim poziomie ekranowania, przez co chroni sygnał użyteczny przed wpływem zakłóceń zewnętrznych. Oznacza to komfort oglądania i słuchania. Zewnętrzna powłoka kabla została wykonana z tworzywa sztucznego, co przekłada się na jego dużą wytrzymałość oraz niewrażliwość na przetarcia oraz inne uszkodzenia. Jeśli potrzebujesz przewodów instalacyjnych o innych parametrach technicznych – zapraszamy do naszych sklepów.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba żył1
     Oplot przewoduTak
     KolorBiały
     Kształt produktuOkrągły
     Materiał osłonki zewnętrznejPVC
     MateriałMiedź
     Kod produktu3663602237976