Zobacz więcej Kable przenośne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Kable przenośne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kabel zasilający H03VVH2F 2 x 0,5 mm2 biały
Strzałka w prawo

Kabel zasilający H03VVH2F 2 x 0,5 mm2 biały

3,28
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak prawidłowo zmontować instalację elektryczną? Nie zapomnij zastosować prezentowanego kabla – model posiada izolację z PCV, co zapobiega porażeniu prądem podczas korzystania z rozmaitych urządzeń. Praktyczny przedmiot nadaje się do zamocowania przy odbiornikach ruchomych oraz przenośnych. Uniwersalny biały kolor idealnie łączy się z wieloma innymi barwami, więc całość będzie wyglądała estetycznie

   Cechy i zalety

    Masz problem z prawidłowym podłączeniem do prądu wiertarki lub sprzętu stereo? Zaopatrz się w prezentowany kabel stworzony z myślą o odpowiednim tworzeniu instalacji elektrycznych. Zadowoli Cię jego funkcjonalność, gdyż nadaje się do zastosowania w sprzętach ruchomych oraz przenośnych. Wyprodukowany z miedzi i pokryty PCV jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, co nie tylko zapewnia mu długotrwałą żywotność, ale także minimalizuje ryzyko porażenia prądem – dzięki temu podczas użytkowania urządzeń będziesz mógł cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa. Przedmiot posiada uniwersalny biały kolor idealnie łączący się z wieloma innymi barwami, więc nie wpłynie na wystrój Twojego otoczenia. Szukasz trwałego i funkcjonalnego kabla? Sprawdź ofertę!

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     Kod produktu3663602237259