Zobacz więcej Kable przenośne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Kable przenośne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kabel zasilający H05VVF 5 x 4 mm2 biały

Kabel zasilający H05VVF 5 x 4 mm2 biały

23,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trudno wyobrazić sobie prawidłowe zmontowanie instalacji elektrycznej bez zastosowania odpowiedniego kabla pozwalającego na bezpieczną dystrybucję prądu – prezentowany model wyposażony został w izolację z PCV zapobiegającą porażeniu, więc przyda się w każdym mieszkaniu. Przeznaczony do odbiorników ruchomych i przenośnych idealnie sprawdzi się w warsztacie przy elektronarzędziu

   Cechy i zalety

    Wykonując instalację elektryczną, należy pamiętać o zastosowaniu odpowiednich kabli – w innym przypadku użytkowanie podłączonego sprzętu może skutkować porażeniem prądem. Prezentowany model to wersja wyposażona w izolację z PCV, dzięki czemu korzystanie z wiertarki lub komputera będzie w pełni bezpieczne. Jest szczególnie funkcjonalny, gdyż idealnie nadaje się do zastosowania przy odbiornikach ruchomych i przenośnych; znacząco poszerza to zakres zastosowań produktu. Martwisz się, że część oszpeci wystrój pokoju? Element utrzymany jest w uniwersalnym białym kolorze, więc będzie estetycznie wyglądał połączony z przedmiotami o dowolnych barwach. Planujesz montaż instalacji elektrycznej? Zaopatrz się w praktyczny kabel już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     Kształt produktuOkrągły
     Materiał kablaMiedź
     Kod produktu3663602237266