Zobacz więcej Kabiny prysznicowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Kabiny prysznicowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kabina prysznicowa pięciokątna Durasan Diamond 90 x 90 x 195 cm czarna
Strzałka w prawo

Kabina prysznicowa pięciokątna Durasan Diamond 90 x 90 x 195 cm czarna

1 248
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kabina prysznicowa pięciokątna Durasan Diamond czarna to produkt, który najlepiej prezentuje się w nowoczesnych lub loftowych łazienkach. Czarne profile nadają mu elegancki charakter. Produkt wyróżnia się także niebanalnym kształtem kabiny. Będzie odpowiedni również do małych łazienek. Wygodne uchwyty oraz uchylne drzwi ułatwiają korzystanie z kabiny osobom starszym. Twoja łazienka jest niewielkich rozmiarów, a Ty szukasz sposobu na zwiększenie jej funkcjonalności? Odpowiednim wyborem będzie kabina prysznicowa pięciokątna Durasan Diamond 90 x 90 x 195 cm czarna. Produkt ten wyróżnia się nowoczesnym wykończeniem w czarnym kolorze. Produkt o wyjątkowym designie i najmodniejszym pięciokątnym kształcie to gwarancja niebanalnej prezentacji w Twojej aranżacji. Produkt z serii Diamond można zamontować bezpośrednio na płytkach w towarzystwie odpływu liniowego lub na pięciokątnym brodziku wybranej wysokości. Transparentne szyby wykonane są z wysokiej jakości hartowanego szkła. Pozostałe elementy kabiny są ze stali nierdzewnej i plastiku. Nie musisz zatem obawiać się rdzy czy uszkodzeń z powodu stałej wilgoci. Kabina Diamond to idealny wybór dla poszukiwaczy stylu w funkcjonalnej formie.

   Cechy i zalety

    Twoja łazienka jest mała, a Ty sam szukasz sposobu na zwiększenie jej funkcjonalności? Odpowiednim wyborem będzie kabina prysznicowa pięciokątna Durasan Diamond 90 x 90 x 195 cm czarna. Produkt ten wyróżnia się nowoczesnym wykończeniem w czarnym kolorze. Będzie zatem odpowiedni do współczesnych łazienek. O wyjątkowym designie świadczy również pięciokątny kształt kabiny. Produkt z serii Diamong wyróżnia się także niskim brodzikiem. Wraz z wygodnymi uchwytami ułatwia to korzystanie z kabiny osobom o ograniczonej mobilności. Transparentne szyby wykonane są ze szkła. Pozostałe elementy są ze stali nierdzewnej i plastiku. Nie musisz zatem obawiać się rdzy czy uszkodzenia z powodu stałej wilgoci. Inne kabiny oraz elementy do prysznica znajdziesz w asortymencie sklepów Castorama

    • Nowoczesne wykończenie w czarnym kolorze
    • Niebanalny kształt kabiny
    • Wygodne uchwyty
    • Kolor szyby: transparentny
    • Uchylne drzwi

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKabina prysznicowa
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    MarkaDurasan
    Głębokość produktu900mm
    Grubość szkła8mm
    Szerokość produktu900mm
    Wysokość produktu1950mm
    SeriaDiamond
    Typ drzwiDrzwi uchylne
    Typ obudowyPięciokątna
    Typ szkłaTransparentne
    Waga produktu59kg
    Grupa kolorystycznaCzarny
    Kod produktu5903205761118