icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Prostowniki i przewody rozruchowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kable rozruchowe K2 200 A 2,5 m

Kable rozruchowe K2 200 A 2,5 m

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kable rozruchowe stanowią produkt, który możesz wykorzystać do uruchomienia auta. Jest on szczególnie przydatny podczas zimy, kiedy panują niskie temperatury obniżające objętość akumulatorów samochodowych. Produkt pozwala wówczas zapewnić energię potrzebną do odpalenia silnika, którą pozyskuje się za jego pomocą z innego samochodu.

   Cechy i zalety

    Kable rozruchowe zastosujesz do uruchomienia samochodu podczas zimy. Panująca wówczas temperatura niekorzystnie wpływa na pojemność akumulatorów samochodowych – produkt możesz z powodzeniem użyć do ich naładowania, gdzie jako źródło prądu stosowany jest inny pojazd. Możesz w ten sposób zapewnić energię elektryczną niezbędną do odpalenia silnika. Kable rozruchowe wykonano z mocnych i trwałych materiałów, dzięki czemu zachowują one swoje cechy użytkowe przez długi czas. Stanowią one zestaw dwóch połączonych ze sobą elementów, takich jak kabel i zacisk. Zostały one od siebie odróżnione za pomocą innych kolorów. Dzięki temu nie pomylisz ich ze sobą w trakcie ich użytkowania. Zaciski zostały wykonane z miedzi, które zapewniają lepszy przepływ energii elektrycznej.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaK2
     Długość kabla2.5m
     Prąd200A
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905620015999