Zobacz więcej Prostowniki i przewody rozruchowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kable rozruchowe K2 400 A 3 m
Strzałka w prawo

Kable rozruchowe K2 400 A 3 m

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kable rozruchowe możesz z powodzeniem zastosować do ładowania akumulatora samochodowego. Umożliwiają Ci one jego podłączenie do innego pojazdu, z którego pobierana jest energia elektryczna. Produkt ten jest szczególnie przydatny w trakcie zimy, ponieważ spadek temperatury powoduje zmniejszenie pojemności akumulatora. Produkt został zaopatrzony w miedziane zaciski, które usprawniają przepływ energii.

   Cechy i zalety

    Kable rozruchowe to produkt, który umożliwi Ci uruchomienie samochodu, gdy rozładuje się jego akumulator. Za jego pomocą możesz go zasilić w prąd pochodzący z innego auta. Jest on prosty w obsłudze, gdyż przypina się go w odpowiednie części akumulatora bez stosowania narzędzi. Produkt stanowi dwa połączone ze sobą elementy – kable i zaciski, które wykonano z mocnych i wytrzymałych materiałów. Kable zostały od siebie odróżnione za pomocą dwóch kolorów – czarnego i czerwonego. Dzięki temu nie pomylisz ich ze sobą podczas ładowania akumulatora. Posiada on wykonane z miedzi zaciski, dzięki którym posłuży Ci on przez długi okres. Ponadto zapewniają one lepszy przepływ energii elektrycznej. W naszej ofercie znajdziesz również pozostałe produkty z tej kategorii.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaK2
     Długość kabla3m
     MateriałMiedź
     Kod produktu5905620016002