LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Węgiel i brykiet do grilla

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Grillowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kamień z lawy Master Grill&Party 2 kg

Kamień z lawy Master Grill&Party 2 kg

54,98
/ szt.
27,49
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kamienie z lawy wykorzystywane są w grillach gazowych. Produkt pozwala na równomierne rozprowadzenie ciepła pod rusztem. Kamienie również utrzymają wysoką temperaturę, dzięki czemu grillowanie trwające nawet kilka godzin nie pochłonie dużo gazu. Produkt jest bardzo wydajny, a jedno opakowanie może posłużyć Ci przez cały sezon intensywnego grillowania, a nasypana porcja może być wielokrotnie wykorzystywana.

   Cechy i zalety

    Kamienie z lawy idealnie nadają się do wykorzystania w grillach gazowych. Kamienie zapewniają dobre rozprowadzanie ciepa i uzyskanie równomiernej temperatury pod rusztem, dzięki czemu potrawy będą soczyste i idealnie dopieczone. Produkt ograniczy także ilość gazu potrzebnego do przygotowania wielu posiłków, ponieważ ciepło przy ruszcie będzie się znacznie dłużej utrzymywać. Kapiący tłuszcz z mięsa będzie wypalać się na kamieniach, dzięki czemu potrawy będą mieć taki sam lub nawet lepszy aromat i smak – niż te, które byłyby przygotowane na tradycyjnych grillach węglowych. Jedno opakowanie kamieni może posłużyć Ci nawet przez cały sezon, są one bardzo wydajne i można je wielokrotnie wykorzystywać. W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria do grilla, które mogą okazać się przydatne.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMaster Grill&Party
     Maksymalna średnica70mm
     Minimalna średnica30mm
     SkładKamień lawy wulkanicznej
     Kod produktu5904842112929