Zobacz więcej Kanały instalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Kanały instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kanał elektroinstalacyjny AKS Zielonka MKE 11/15 2 m

Kanał elektroinstalacyjny AKS Zielonka MKE 11/15 2 m

9,18
/ szt.
4,59
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kanał elektroinstalacyjny MKE jest przeznaczony do rozprowadzania przewodów oraz kabli w instalacjach elektrycznych oraz teleinformatycznych. Produkt pozwoli Ci w wygodny sposób dotrzeć do przewodów instalacyjnych, bez konieczności naruszania struktury tynku. Powłoka kanału została wykonana z materiału odpornego na działanie wysokich temperatur, jak i wilgoci, chroniąc instalację.

   Cechy i zalety

    Kanał elektroinstalacyjny MKE służy do rozprowadzania kabli oraz przewodów w instalacjach elektrycznych oraz teleinformatycznych. To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się podczas przebudowy lub usuwania usterek instalacji, gdyż umożliwi Ci wygodną wymianę przewodów bez konieczności uszkadzania ścian. Produkt został wykonany z trwałego PCV, który chroni poprowadzone wewnątrz – kable oraz przewody. Osłona jest odporna na szkodliwe działanie promieni słonecznych, ale również zapobiega dostawaniu się wilgoci. W razie pojawienia się pożaru, produkt dzięki właściwościom samogasnącym – nie rozprzestrzeni dalej płomienia, chroniąc instalację. Kształt komory listwy pozwoli Ci na komfortowe poprowadzenie przewodów i kabli.

    • Samogasnące; nierozprzestrzeniający płomienia

    Specyfikacja techniczna

    Odporność na promieniowanie ultrafioletoweOdporny na promieniowanie UV
    KolorBiały
    Kształt produktuProstokątny
    MateriałPVC
    Kod produktu5904617570015