Zobacz więcej Kanały instalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Kanały instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kanał elektroinstalacyjny AKS Zielonka MKE 11/20 2 m

Kanał elektroinstalacyjny AKS Zielonka MKE 11/20 2 m

9,98
/ szt.
4,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Używając kanału elektroinstalacyjnego, z łatwością rozprowadzisz najróżniejsze przewody w całym budynku w taki sposób, by nie zaburzały jego estetyki. Element zabezpieczy je również przed ewentualnym uszkodzeniem – kable będą otoczone obudową z tworzywa sztucznego, która nie dopuści do ich przecięcia, a w przypadku pożaru zapobiegnie rozprzestrzenieniu ognia.

   Cechy i zalety

    Kanał elektroinstalacyjny MKE w kolorze białym pozwoli Ci wygodnie poprowadzić przewody instalacji elektrycznej, jak teleinformatycznej wewnątrz budynku. Produkt jest bardzo funkcjonalny, gdyż zapewnia łatwy dostęp do kabli instalacyjnych, bez konieczności niszczenia tynków. Pozwoli na szybką wymianę przewodów instalacyjnych, jak i rozbudowanie sieci. Jednokomorowy profil został wykonany z trwałego PCV, które chroni instalację przed uszkodzeniami mechanicznymi. Posiada również właściwości samogasnące, które zabezpieczają instalację przed pożarem, ponieważ profil nie rozprzestrzeni płomienia na kolejne odcinki instalacji. Produkt możesz zastosować zarówno w suchym, jak i wilgotnym środowisku. Również łatwo go zamocujesz do ściany za pomocą śrub lub wkrętów.

    • Samogasnące; nierozprzestrzeniający płomienia

    Specyfikacja techniczna

    Odporność na promieniowanie ultrafioletoweOdporny na promieniowanie UV
    KolorBiały
    Kształt produktuProstokątny
    MateriałPVC
    Kod produktu5904617570022