Zobacz więcej Kanały instalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Kanały instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kanał elektroinstalacyjny AKS Zielonka MKE 18/20 2 m

Kanał elektroinstalacyjny AKS Zielonka MKE 18/20 2 m

12,48
/ szt.
6,24
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kanał elektroinstalacyjny MKE jest przeznaczony do rozprowadzania kabli oraz przewodów w instalacjach elektrycznych oraz teleinformatycznych. Produkt zapewni łatwy dostęp do przewodów instalacyjnych, a w razie wystąpienia wady – łatwo ją naprawisz, bez konieczności niszczenia struktury ścian. Prostokątny profil pozwoli na wygodne poprowadzenie kabli.

   Cechy i zalety

    Kanał elektroinstalacyjny MKE jest wykorzystywany podczas tworzenia lub modernizowania instalacji elektrycznej i teleinformatycznej w budynkach. Jednokomorowy produkt został wykonany z trwałego materiału PCV, który zabezpiecza kable oraz przewody instalacji elektrycznej przed uszkodzeniem, spowodowanym wysoką temperaturą lub nadmierną wilgocią. Zapewni również ochronę mechaniczną. Dzięki właściwościom samogasnącym w wypadku zaprószenia ognia - listwa nie rozprzestrzeni dalej płomieni, chroniąc Twój dom. Produkt jest bardzo funkcjonalny, ponieważ zapewni Ci łatwy dostęp do przewodów elektrycznych, co jest szczególnie ważne w przypadku wystąpienia usterek. Kanał umożliwi szybką interwencję bez potrzeby naruszania struktury tynku.

    • Samogasnące; nierozprzestrzeniający płomienia

    Specyfikacja techniczna

    Odporność na promieniowanie ultrafioletoweOdporny na promieniowanie UV
    KolorBiały
    Kształt produktuProstokątny
    MateriałPVC
    Kod produktu5904617570084