Zobacz więcej Kanały instalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Kanały instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kanał elektroinstalacyjny AKS Zielonka MKE 25/40 2 m

Kanał elektroinstalacyjny AKS Zielonka MKE 25/40 2 m

22,98
/ szt.
11,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kanał elektroinstalacyjny MKE w kolorze białym jest stosowany do prowadzenia małych, jak i średnich instalacji elektrycznych i teleinformatycznych. Zapewni łatwy dostęp do kabli, co usprawni prace modernizacyjne, jak: wymiana przewodów czy tez rozbudowa instalacji. Produkt dodatkowo chroni instalację przed uszkodzeniami mechanicznymi.

   Cechy i zalety

    Kanał elektroinstalacyjny MKE w kolorze białym jest stosowany do prowadzenia małych, jak i średnich instalacji elektrycznych i teleinformatycznych. Profil jest bardzo funkcjonalny, gdyż pozwoli Ci na łatwe rozprowadzenie kabli, ale także przyśpieszy prace związane z modernizacją instalacji, jak wymiana okablowania czy rozbudowa sieci. W razie wystąpienia awarii, szybko ją naprawisz, bez konieczności niszczeni ściany, żeby się dostać do instalacji. Kanał instalacyjny będzie również idealnym rozwiązaniem podczas renowacji, jak i przebudowy pomieszczeń. Produkt możesz zastosować wewnątrz budynków, zarówno w miejscu suchym, jak i wilgotnym. Profil został wykonany z PCV, które jest odporne na działanie promieni UV. Ma również właściwości samogasnące, które sprawią, że w razie zaprószenia ognia – płomień nie rozprzestrzeni się.

    • Samogasnące; nierozprzestrzeniający płomienia

    Specyfikacja techniczna

    Odporność na promieniowanie ultrafioletoweOdporny na promieniowanie UV
    KolorBiały
    Kształt produktuProstokątny
    MateriałPVC
    Kod produktu5904617570138