Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kanał okrągły Vents fi 100 mm 1 mb

Kanał okrągły Vents fi 100 mm 1 mb

24,98
/ szt.
24,98
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kanał okrągły przeznaczony jest wykorzystania w systemach wentylacyjnych w domach prywatnych, biurach czy dowolnych innych budynkach użytkowych. Ma uniwersalny biały kolor i pasuje do innych części w podobnym odcieniu, ale i alternatywnym – wśród naszego asortymentu znajdziesz szeroki wybór trójników, redukcji, kolanek i kołnierzy czy łączników.

   Cechy i zalety

    Okrągły kanał zapewnia prawidłowe funkcjonowanie systemowi wentylacyjnemu. Sprawdza się zarówno w wywiewach, jak i nawiewach powietrza – co ważne, na produkcie nie zbierają się szkodliwe dla zdrowia pleśnie i grzyby. Wynika to z wyprodukowania go z tworzywa sztucznego. Takie rozwiązanie skutkuje także tym, że kanał jest wytrzymały, trwały i odporny na uszkodzenia. Zamontowany w systemie wentylacji funkcjonuje bezawaryjnie latami. Wrób warto wykorzystać w kuchni, szczególnie takiej, gdzie użytkowana jest kuchenka gazowa, a także w łazience lub pomieszczeniu gospodarczym czy pracowni. Mając na uwadze Twoje potrzeby i docelowe miejsce montażu produktu, wśród naszego asortymentu znalazły się także inne rodzaje kanałów, w tym płaskie oraz elastyczne.

    • Prosty montaż na wcisk
    • Z wytrzymałego tworzywa sztucznego
    • Szeroki zakres kształtek

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu1000mm
    Średnica produktu100mm
    Szerokość produktu100mm
    Wysokość produktu100mm
    KolorBiały
    MateriałPVC
    Kod produktu5906046101266