LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kanał płaski Vents 120 x 60 mm 1 mb

Kanał płaski Vents 120 x 60 mm 1 mb

25,98
/ szt.
25,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W całości wykonany z tworzywa sztucznego kanał płaski wyróżnia się wytrzymałością oraz trwałością, dzięki czemu prawidłowo zamontowany służy użytkownikom latami. Produkt nadaje się do łączenia z innymi elementami w celu skonstruowania systemu wentylacji. Kanał płaski sprawdzi się podczas budowy domu od podstaw, remontu mieszkania czy pomieszczeń w miejscach publicznych.

   Cechy i zalety

    Do budowy nawiewu lub wywiewu powietrza niezbędny będzie kanał płaski – w naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje kanałów, w tym elastyczne oraz okrągłe. Prawidłowe zastosowanie go umożliwia swobodny przepływ powietrza, co jest szczególnie istotne w pomieszczeniach gospodarczych oraz kuchniach, zwłaszcza kiedy używasz kuchenki gazowej. Montaż jest prosty, dlatego możesz przeprowadzić go w pojedynkę lub skorzystać z pomocy specjalisty. Produkt wykonano z trwałego tworzywa sztucznego, dlatego na długo pozostaje w dobrym stanie i latami nie traci na jakości. PCV jest również odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne. Gładka powierzchnia kanału jest bezpieczna podczas montażu oraz sprzątania, ponieważ brak na niej ostrych elementów – znika ryzyko skaleczenia się.

    • Prosty montaż na wcisk
    • Z wytrzymałego tworzywa sztucznego
    • Szeroki zakres kształtek

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    MateriałPVC
    Kod produktu5906046102720