Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kanister na paliwo 20 l z tworzywa sztucznego

Kanister na paliwo 20 l z tworzywa sztucznego

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kanister to przenośny zbiornik, który wykorzystasz do transportu i przechowywania różnego rodzaju substancji w płynie. Pojemnik cechuje się wysoką wytrzymałością, ponieważ został wykonany z trwałego materiału. Dzięki temu kanister wykorzystasz do przewożenia paliwa o wysokiej temperaturze. Produkt posiada specjalny lejek, który umożliwia sprawne przelewanie cieczy.

   Cechy i zalety

    Kanister to praktyczny pojemnik, który umożliwia bezpieczne przechowywanie i przewożenie paliwa oraz różnego rodzaju cieczy. Dzięki temu potrzebna substancja zawsze jest pod ręką. Uniwersalny produkt został wykonany ze wzmocnionego poliuretanu, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Kanister nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem temperatury, dlatego może zostać wykorzystany do transportu paliwa o gorącej temperaturze. W zestawie z pojemnikiem otrzymasz specjalnie wyprofilowany lejek. Dzięki temu sprawnie przelejesz substancję do kanistra. Solidny pojemnik jest w intensywnym kolorze czerwonym – łatwo go znajdziesz w załadowanym różnymi przedmiotami samochodzie lub garażu.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica otworu30mm
     Informacja dla użytkownikaw przypadku wysokiej temperatury nie napełniać więcej niż 3/4 objętości
     KolorCzerwony
     MateriałPoliuretan (PU)
     Kod produktu5905620013612