Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kanister na paliwo plastikowy 5 l
Strzałka w prawo

Kanister na paliwo plastikowy 5 l

24,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kanister to wygodny w użyciu pojemnik. Produkt wykorzystasz do przechowywania i przewożenia różnego rodzaju płynów ropopochodnych, w tym oleju i paliwa. Pojemnik cechuje się wysoką trwałością, ponieważ został wyprodukowany ze wzmocnionego poliuretanu. Dzięki temu będzie odporny na zniszczenie wskutek wysokiej temperatury oraz różnego rodzaju czynników mechanicznych.

   Cechy i zalety

    Kanister to specjalny zbiornik, który służy do przechowywania paliwa i oleju. Pojemnik posiada uniwersalne zastosowanie, dzięki czemu idealnie nadaje się także do przewożenia wody i innych substancji ropopochodnych. Kanister został solidnie wykonany ze wzmocnionego poliuretanu, dlatego może być wykorzystywany do transportu cieczy o wysokiej temperaturze. Wykorzystany w procesie produkcji materiał sprawia, że pojemnik jest odporny na działanie różnego rodzaju czynników niszczących. Dzięki temu będzie Ci bezawaryjnie służył przez kilka lat. Zbiornik posiada praktyczny lejek, który umożliwia szybkie i bezpieczne przelewanie płynów. Dzięki temu pojemnik jest wygodny w użyciu, a jego użytkowanie przebiega w komfortowych warunkach.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKanister na paliwo
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     KolorCzerwony
     MateriałPoliuretan (PU)
     Kod produktu5905620013346