Zobacz więcej Akcesoria - sznury, pasy i łańcuchy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Sznury, pasy i łańcuchy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Karabińczyk z krętlikiem Diall 12 x 76 mm
Strzałka w prawo

Karabińczyk z krętlikiem Diall 12 x 76 mm

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykorzystując praktyczny karabińczyk bez trudu wykonasz różne prace na placu budowy lub w zakładzie produkcyjnym. Po przymocowaniu go do liny zyskasz narzędzie, dzięki któremu z łatwością podniesiesz ciężkie przedmioty na pewną wysokość. Do wykonania elementu zastosowano stop aluminium i cynku – cechuje się on zatem trwałością i wytrzymałością mechaniczną.

   Cechy i zalety

    Praktyczny karabińczyk może zostać zastosowany podczas wykonywania różnych prac na placu budowy lub w zakładzie produkcyjnym. Pozwoli Ci on stworzyć narzędzie, dzięki któremu podnoszenie ciężkich materiałów budowlanych na pewną wysokość stanie się znacznie łatwiejsze – wystarczy tylko przymocować do niego linę o odpowiedniej grubości. Zapięcie produktu cechuje się precyzją – nie musisz zatem martwić się o to, że lina wyślizgnie się z niego podczas wykonywania pracy. Dzięki wytworzeniu z połączenia aluminium i cynku element cechuje się trwałością i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i na wyginanie pod wpływem dużego obciążenia – będzie Ci on służyć przez lata. Proponujemy Ci także inne karabińczyki oraz akcesoria do lin.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu12mm
     Długość produktu76mm
     Maksymalne obciążenie30kg
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MateriałStop cynku
     Kod produktu3663602920724