icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Karmniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo

Karmniki

Strzałka w prawo

Karmnik 30 x 27 x 27 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Karmnik 30 x 27 x 27 cm
69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Karmnik to świetny pomysł, jeśli chcesz zimą dokarmiać ptaki. Domek wykonano z drewna, jest więc produktem ekologicznym. Karmnik zapewnia schronienie przed deszczem, chłodem i drapieżnikami, które polują na mniejsze ptaki. Wyposażono go w miejsce do wsypania pokarmu. Estetycznie wykonany domek będzie świetnie prezentował się w ogrodzie i na balkonie.

  Cechy i zalety

  Karmnik 30 × 27 × 27 cm będzie świetnym wyborem, jeśli chcesz dokarmiać ptaki, by pomóc im przetrwać zimę. Produkt wykonano z drewna, jest to zatem ekologiczny wyrób. Swoim kształtem karmnik przypomina domek. Chroni on ptaki przed deszczem i chłodem. Produkt dzięki swojej budowie daje też mniejszym ptakom schronienie przed drapieżnikami, toteż mogą się one bezpiecznie pożywiać. Domek posiada miejsce na wsypanie pokarmu. Karmnik będzie estetycznym dodatkiem do ogrodu czy na balkon. Dokarmianie ptaków to także wspaniała i pouczająca zabawa dla dzieci, która uczy je empatii wobec zwierząt. W naszej ofercie znajdziesz karmniki w różnych rozmiarach i o rozmaitym designie. Przygotowaliśmy także wysokoenergetyczne mieszanki ziaren skomponowane z myślą o ptakach zimujących.

  • Daje schronienie ptakom
  • Posiada miejsce na wysypanie pokarmu
  • Poprawia wygląd ogrodu

  Specyfikacja techniczna

  MateriałDrewno
  Kod produktu5902042023120